İşimiz Dijital'de

Dijital Pazarlama
SEO Ajansı
Reklam Şirketi

Bizi tanıyın

Plus Dijital ile ilgili tanıtım videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayın.

Dijital Dünyayı Şekillendirme

Plus Dijital olarak, dijital dünyayı sadece takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda onu şekillendirmeye çalışıyoruz. Son teknolojileri ve yaratıcı yaklaşımları kullanarak, müşterilerimize rakiplerinin önünde olmalarını sağlayacak avantajlar sunuyoruz. Müşterilerimizin çevrimiçi başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapmak için her zaman hazırız.

Eğer markanızı tanıtmak, müşteri tabanınızı büyütmek veya dijital varlığınızı güçlendirmek istiyorsanız, Plus Dijital size yardımcı olabilir. Bize ulaşın ve işletmenizin çevrimiçi hedeflerine ulaşmak için birlikte nasıl çalışabileceğimizi konuşalım.

Kimdir?

Plus Dijital

Dijital pazarlama dünyasında 10 yılı aşkın deneyime sahip bir reklam ajansıdır. Müşterilerimize başarıya giden yolculuklarında rehberlik eden, yaratıcı ve sonuç odaklı bir ekip olarak, markaların dijital dünyada parlamalarını sağlıyoruz.

10 Yılın Getirdiği Deneyim

Dijital pazarlama, son on yılda hızla evrilen bir alan oldu ve Plus Dijital olarak bu değişimi yakından takip ettik. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için stratejilerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Bu süre zarfında, Marka Analizi, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Grafik Tasarım, Web Sitesi Kurulumu, E-ticaret Danışmanlığı, Etsy Danışmanlığı ve Shopify Partner hizmetlerinde önemli başarılar elde ettik.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Müşterilerimizin hedeflerini anlayarak, onlar için özel stratejiler geliştiriyoruz. Her projede, markaların kendilerini ifade etmeleri ve çevrimiçi varlıklarını güçlendirmeleri için çalışıyoruz. Plus Dijital, müşteri memnuniyetini en yüksek öncelik olarak kabul eder ve bu nedenle iş ortaklarımızın başarısı bizim başarımızdır.

Plus Dijital

Çalışma Arkadaşlarımız

Ekibimiz

Alanında uzman kadromuz ile işinize profesyonellik katıyoruz.

Can Gayda

Kurucu / SEO & SEM Master

Muhammed Öztürk

Yazılım Uzmanı

Yusuf Aygün

Grafik Uzmanı

Bazı istatistikler

2010
Kuruluş Yılı
207
Mutlu Müşteri
293
Tamamlanan Proje
1
Ofis
4
Çalışan Sayısı