Ofis Adresimiz

Bizi Ziyaret Edin
Sakarya,Türkiye

Semerciler Mah.
Kanca Sokak, No:301

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital pazarlama süreçleri nasıl ilerliyor?

Telefonla ya da Whatsapp üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Buna hiç ihtiyaç duymayacaksınız çünkü çalıştığımız  işlerde sürekli iletişimde kalarak başarılı olabiliyoruz. 

 
 
Nasıl çalışıyorsunuz?

Projeniz için gerekli olan danışman ekibimizi kuruyor ve sizinle bu ekibi bir whatsapp grubunda buluşturuyoruz. 7/24 dirsek temasında çalışıyor ve tüm ihtiyacınız olan iyileştirmeleri birlikte yürütüyoruz. Size özel bir ekip tahsis ediyoruz. 

Danışmanlık ücreti ne kadar?

Projenizde kaç kişi çalışacaksa ve size ne kadar mesai harcayacaklarsa buna göre bir fatura kesiyoruz. Genelde E-Ticaret firmaları ile başlangıçta 7.500 TL ile 15.000 TL arasında bir aylık  maliyette olan ekiple start veriyoruz. E-Ticaret dışındaki reklamcılık hizmetlerinde ise 5.000 TL ile 10.000 TL arasında aylık bir bedelle projenize start veriyoruz.

Neden e-ticaret yapmalıyım?

Çünkü insanlar internette. Herkes ama herkes internette. İnsanlar Google’da arama yapıyor, Facebook, Instagram’da dolaşıyor, Youtube’da video izliyor müzik dinliyor, bir AVM’de mağaza açmak mı, Tüm telefonlarda mağaza açmak mı? Dünya online oldu, insanlar online, müşterileriniz online, siz hala offline’da direnemezsiniz. Eğer elinizdeki telefon tuşlu bir telefon değilse siz de online’da olanlardansınız. Hala offline mağazada direnmek, bugün tuşlu telefon kullanmak gibidir.

Mail aracılığıyla bize ulaş

Mesaj Gönder